Blog

Колір 2018 року від Sadolin для Вашого інтер’єру

Зустрічайте Heart Wood від Sadolin – колір 2018 року

Вже протягом п’ятнадцяти років проводяться дослідження актуальних кольорів у домашньому інтер’єрі по всьому світу під назвою Colour Futures , в рамках якого визначили, що переважаючим кольором фарби  2018 року став Heart Wood. Саме цей ніжний, теплий рожевий колір був обраний спеціалістами Глобального центру естетики Akzo Nobel як.

«Обраний колір 2018 року має властивість створювати особливу атмосферу затишку. Його доповнюють чотири кольорові палітри, які допоможуть створити у будинку відчуття безпеки, гармонії, привітності та впевненості». Такі тони роблять інтер’єр будь-якого будинку цікавим та непересічним. Він даруватиме спокій та затишок як власнкам будинку, так і гостям.

 

З допомогою кольору Heart Wood атмосфера Вашого дому може бути дуже різносторонньою — спокійною, затишною, енергійною та, водночас,  здатною розслабити після важкого робочого дня. Також цей колір можна використовувати для будь-якої кімнати: спальні, вітальні, дитячої тощо.  Приклади різного використання кольорової палітри  Heart Wood можна побачити нижче.

збільшене зображення

З допомогою спеціальної програми   Sadolin Visualizer UA ви можете побачити, як виглядатиме цей колір на стінах Вашого дому. Завантажити її Ви зможете на посиланням.

 

Купити фарбу Sadolin кольору Heart Wood Ви можете у нашому магазині: м. Мукачево, вул. Миру 10/13.

Leave a comment