Blog

Вишукані італійські дверні ручки у магазині Frezer

Чому варто обирати  DND by Martinelli?

100% made in Italy

Вся продукція компанії  DND by Martinelli виробляється виключно в Італії на власних виробничих потужностях площею 10 000 м².

Широкий модельний ряд

Модельний ряд DND by Martinelli нараховує більше 600 моделей ручок, виконані в різноманітних кольорах.

Для будь-яких рішень

Різноманітний асортимент представлений ручками для міжкімнатних та вхідних дверей, вікон та інших розсувних систем, а також інтер’єрними аксесуарами, що дозволяє оформим інтер’єр в єдиному стилі.

Довговічність покриття

Фабрика надає гарантію на покриття до 20 років, що підтверджено тестами в сольовому тумані згідно стандарту ISO 9227.

Зносостійкість механічних компонетів ручок

Запатентована система кріплення VIS — понад 200 000 циклів відкривання/закривання, що підтверджено сертифікатом UNI EN ISO 1906.

Зроблено з латуні 

Вся продукція DND by Martinelli вготовлена із латуні, яка володіє вис  оким рівнем пластичності, що дозволяє реалізувати будь-яку дизайнерську ідею,  і в той самий час гарантує високий рівень явкості та довговічності.

Творчий союз з дизайнерами

Завдяки плідній співпраці з відомими дизайнерами, такими як Карим Рашид, Мауро Ронки, Андреа Морганте и Сандро Сантантонио, DND be Martinelli постійно оновлює модельний ряд, пропонуючи сучасні рішення та нові ідеї в інтер’єрі.

Придбати або ж замовити якісні італійські дверні ручки або ж іншу фурнітуру Ви можете у нашому магазині, який знаходиться у м. Мукачево, вул. Миру 10/13 🙂

Ми вже писали Вам про елеганті ручки від Marninelly, зокрема про модель Esa.

Leave a comment