Blog

Як правильно зберігати кісточки і валики?

Поради з догляду за кісточками та валиками для фарбування

  • Щоб зберегти кісточки свіжими до ранку і продовжити фарбування — їх потрібно, насамперед,  ретельно вичистити. Після цього потрібно загорнути їх у харчову плівку або герметично закрити у пакетик, заклеявши скотчем. Так ви можете зберігати кісточки не більше двох днів.

Важливо на якій основі фарба

  • Якщо для фарбування ви використовували фарбу на водній основі — то для очищення кісточок чи валика — достаньо замочити їх у теплій воді на 2 години. Після цього, протерти сухою тканиною і зберігати до наступного фарбування.
  • Якщо використовувалась фарба на основі розчинника, то потрібно взяти невелику кількість очисного засобу на основі розчинника, вилити у невелику тару і промочити кісточки чи валик з усіх сторін. Після цього замочити на 2 години, протерти сухою тканиною   і зберігати до наступного фарбування.

Розчинник не можна виливати у раковину

  • Важливо знати, що розчинник не можна виливати в раковину. Тому після закінчення очищення кісточок — закрийте розчинник кришкою на 24 години, щоб фарба осіла на дно тари. А сам розчинник можна перелити в іншу тару для повторного використання. Перед тим, як викинути тару із залишками фарби — дайте їй остаточно висохнути. Старайтеся використовувати невеликі посудини, щоб зекономити розхід розчинника, щоб наша планета сказала Вам «дякую» 🙂

У нашому магазині можна придбати кісточки, валики та інший якісний інвентар для ремонту вітчизняних та закордонних виробнків.

Чекаємо Вас за адресою: м. Мукачево, вул. Миру 10/13.

Leave a comment