Фурнітура

Фурнітура

  

Фурнітурний відділ фірми «Фрезер» на сьогодні є одним з найбільших імпортерів і дистриб’юторів дверної фурнітури на території Закарпаття. Ми пропонуємо споживачеві найширший асортимент товарів вітчизняних і зарубіжних виробників, список яких налічує близько 2 000 найменувань. Вся наша продукція відповідає нормам якості та безпеки.

Стратегія нашої компанії полягає в тому, щоб поповнювати ринок кращою продукцією, постійно оновлюючи асортимент. В даний час представлена ​​продукція найбільших виробників дверної фурнітури, таких як: «ABUS» (Німеччина), «AGB» (Італія), «Hoppe» (Німеччина), «APECS» (Китай), «Rotto» (Німеччина), «DND byMartinelli »(Італія),« CISA »(Італія),« FUARO »(Китай),« RYOBI »(Японія),« GUARDIAN »(Росія),« ISEO »(Італія),« KALE »(Туреччина),« MOTTURA »(Італія),« OTLAV »(Італія),« LineaCali »(Італія),« Verofer »(Румунія),« Mul-t-lock »(Ізраїль), KEDR (Китай),» Apecs «(Китай),» Loid «(Китай),« YU-TL »(Туреччина),« Lex »(Китай),,« Голеол »(Україна),« Арік »(Україна) та ін. А також ми є офіційними представниками фабрики бронірова нних дверей «Сталь-м». Вибір фірм-виробників не випадковий, він заснований на аналізі технічних і експлуатаційних показників виробів. В результаті успішної роботи з постачальниками і налагодженою схемою поставок продукції, ми пропонуємо покупцеві низькі ціни і постійна наявність товару на складі.

Нашими основними оптовими клієнтами є будівельні і роздрібні фірми по всьому Закарпаттю.

Своїм покупцям компанія пропонує вигідні умови, низькі ціни, гнучку систему знижок. Застава багаторічної успішної роботи нашої фірми — висока кваліфікація наших співробітників, доброзичливість в роботі з клієнтами. Досвідчені й уважні фахівці завжди допоможуть вибрати потрібну модель, правильно підберуть комплектуючі, нададуть всю необхідну інформацію про обрані Вами виробах.

  

  

Вас зацікавила позиція з фурнітури? Напишіть нам і ми з вами звяжемося!

Напишіть нам, що вас цікавить по напрямку віконної та дверної фурнітури і наші менеджери нададуть вам повну та кваліфіковану консультацію