Виготовлення меблів

DSC_9028
DSC_9026
DSC_9025

Виготовлення меблів

Frezer — це один з представників меблевої галузі в Закарпатті з багаторічним досвідом роботи. Заснована в 1992 році, компанія закріпила одні з лідерських позицій серед виробників в області.

Головна філософія Frezer — це відстеження тенденцій ринку і задоволення споживчих потреб. У нашому меблевому цеху ми виробляємо: меблі для дому, кухонні меблі, меблі для ванних кімнат, офісні меблі та меблі для барів і магазинів, а також створюємо широкий асортимент проектів які в свою чергу дають можливості з виготовлення дверей за індивідуальним замовленням будь-якого ступеня складності. Ми працюємо з масивом дуба, ясена, а також і з іншими видами деревини. Але завдяки професіоналізму нашої команди вироби завжди мають високу якість і характеризуються своєю індивідуальністю, так як в більшості випадках зроблено на замовлення.

За весь період нащої роботи, протягом якого Frezer була на ринку, ми поставили клієнтам якісні та надійні меблі. Індивідуальний підхід до клієнта і готове інтер’єрне рішення забезпечили нам присутність на лідерських позиціях. Унікальність і автентичність нашої продукції перевірено часом і закріплено професіоналізмом команди.

Матеріали які ми використовуємо екологічно чисті, а також виготовленими провідними брендами в світі, які є лідерами у своїй галузі.
Наші клієнти — це не тільки люди які мислять прогресивно і бажають для себе тільки найкраще відсуваючи звичні шаблони, а й серйозні організації, комунальні та приватні установи, музеї, і.т.д

Старі меблі перестали радувати? Є бажання щось змінити? Напишіть нам і ми з вами звяжемося

Напишіть нам якими ви бачите Ваші нові меблі а наші фахівці допоможуть втілити ваше бачення у готові вироби