Blog

До Італії з нашими партнерами Geleste Trade тп FMN Martinelli Spa!

Незабутня подорож до Італії  від компанії Geleste Trade спільно із  FMN Martinelli Spa!

Італія — це країна,в якій обов’язково потрібно побувати, адже відвідування цієї країни дарує незабутні враження на ціле життя. Саме ця країна здатна задовільнити забаганки будь-якого туриста: романтичні вечори, неперевершені краєвиди, архітектурні дива, вулички сповнені любові, найкращі вина та сири. Наші партнери дарують необмежену кількість подорожей до Італії!

Що потрібно для того, щоб потрапити в Італію?

Учасникам необхідно виконати одну з умов акції:

Гарантована подорож надається кожному учаснику, який здійснив обсяг продаж від 6000 євро та більше.

Кількість гарантованих подорожей необмежена!

Кожен учасник може отримати таку кількість путівок у подарунок, скільки разів він виконає обсяг продажей у 6000 євро.

Одна подорож розігрується серед учасників, які виконали обсяг продажу у 1500 євро і більше. Дві подорожі розігрується серед учасників, які виконали обсяг продажу від 3000 євро і більше (з розрахунку одна подорож на одного переможця).

Умови акції

Враховується обсяг продажу продукції dnd. Під продукцією dnd мається на увазі весь асортимент фабрики представлений у каталозі. Акція проводиться для торгових точок, від якої участь бере одна людина. Торгова точка-фіналіст сама визначає учасника розіграшу подорожі. Про поточнй час і місце подорожі буде повідомлено додатково.

Витрати на проживання, харчування, переліт та культурну программу під час подорожі по Італії, беруть на себе організатори. Збір документів необхідних для поїздки і витрати на їх оформлення переможці здійснюють самостійно. Рекомендуємо зазделегіть оформити біометричний паспорт.

Подорожі будуть розіграні за допомогою жеребкування тільки серед присутніх фіналістів акції на урочистому заході на початку 2019 року.

Під час розрахунку підсумків враховуються закупівельні ціни торгової точки. Замовлення, оформленні до 1 серпня з термінами відвантаження у період з 1.08.2018 по 31.12.18, в акції участь не беруть.

 

 І пам’ятайте: великі подорож починаються із маленьких кроків!

Підписуйтеся за цими сторінками у соціальних мережах та слідкуйте за новинами:

Facebook

Instagram

Офіційний сайт

 

 

Leave a comment